Zpět do obchodu

Registrace

23-25.4.2021 - Ferko (Filip Medal) a jeho jarní tažení za šupinou

Letošní rok je pro nás všechny velmi nepokojný a bohužel ne všichni si v této situaci můžou dovolit být u vody častěji. Na letošní sezónu jsem se hodně těšil a díky distanční výuce mám víc času na krátké vycházky. Po osmnácti vycházkách k vodě a ani jedné rybě na břehu, jsem vyrazil na dlouho plánovanou akci za mým dobrým kamarádem a spolužákem. Společně s ním a jeho kamarádem jsme se vypravili na tři dny na malebnou svazovku, na které jsem rozhodně nebyl naposledy. Hned po příjezdu jsme začali připravovat pruty. Na jeden prut jsem hned po příjezdu dal jednu 16mm banánovou plovku SINGLEPLAYER a na druhý prut jsem zavěsil ronnie rig s připravovanou novinkou CARP Brothers 16mm plovkou ananas fresh, k oběma prutům jsem přidal malé PVA s broskvovými peletkami.

Obrázek1

Již po první hodině od náhozu přišel na ananasovou plovku můj první letošní příděl šupin, byl to malý 55cm dlouhý šupináč.

Obrázek2Obrázek3

Moje radost byla veliká, netrvalo to však dlouho a já zdolával další rybu, tentokrát to byl stejně veliký řádkáč, naprosto nádherná ryba, která mě uchvátila jejími zlatými šupinami, byla ihned po vyfocení puštěna zpět do vody.

Obrázek4 

Po zhruba hodince dostávám další záběr, rybu jsem opět úspěšně zdolal a samozřejmě šetrně vrátil zpět do vody.

Obrázek5 

Celý tenhle čtyř hodinový maraton zakončil ještě jeden lyseček, opět s délkou okolo 50cm. Nebyly to veliké ryby, ale po všem tom nervení a tápání, zda vše dělám správně jsem měl z těchto ryb neskutečnou radost. Takže pokud i vy ještě stále nemáte svoji první letošní rybu, nesmutněte, choďte k vodě dál, snažte se ryby přelstít a sv. Petr vás po pár vycházkách odmění.

Obrázek6

 Děkuji vám za pozornost, mé jméno je Filip Medal a pokud vás zajímá moje rybaření, můžete mi dát follow na instagramu filip_fshng. To je ode mě vše, já děkuji Michalovi, že mi poslal na test plovky, o kterých teď s klidem můžu říct, že před sebou mají spoustu spokojených zákazníků. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení