Zpět do obchodu

Registrace

Aktuality

NOVINKY NA Našich stránkách a E-SHOPU


Nové Boilies color attack

Pro rok 2023 Jsme si pro Vás připravili novinku, která je již v prodeji a to s názvem COLOR ATTACK a BOOSTER COLOR attack.

 


NOVÁ RUBRIKA PRO VŠECHNY, KTEŘÍ MAJÍ ÚSPĚCH NA NAŠE PRODUKTY.

 

Zašlete nám Vaše úlovky, které byly uloveny na naše produkty a my je mile rádi zde zveřejníme.

 

-> VAŠE NAŠE ÚLOVKY <-

 

  


Boilies Sweet Hell 24mm - Winter Special.

 

-> Boilies Sweet Hell 24mm - Winter Special <-

 

 

 


 

 

!!!NOVÁ TAŠKOVINA DELPHIN V NOVÉ CAMO VERZI!!!

  

-> NOVINKY V CAMO VERZI <-

 

 

 


 Firma fox zastoupena na našem E-shopu

Tak tohle se nám opravdu povedlo a utvrdilo v tom, že pokud si jdete krok po kroku za svým snem, stane se jednoho dne skutečností. Je to neskutečný pocit, když do vás vloží důvěru největší jednička na trhu a to firma Fox???? Spolupráce jde ruku v ruce s plánovaným otevřením našeho obchůdku, kde si budete moci vše prohlédnout. Všechny produkty postupně naskladňujeme na náš e-shop. Prosíme o shovívavost, pokud hledaný produkt nenajdete, protože naskladňování nám ještě několik týdnů zabere. Nesmírně se těšíme na vyřizování vašich objednávek a děkujeme za vaši důvěru a skvělou podporu. ????????????

-> PRODUKTY FOX <-

 


NOVÉ ŠPIČKOVÉ ZNAČKY NA NAŠEm E-SHOPU

TRAKKER & AQUA PRODUCTS


Nové Boilies

Pro rok 2022 Jsme si pro Vás připravili Kořeněnou novinku, která je již v prodeji a to s názvem ORANGE SPICE a Booster Orange Spice

 

 

 


NOVIJNKY NA ESHOPU-web

Rozšiřujeme nabídku produktů na e-shopu o skvělé kousky. Snažíme se nabízet top produkty, které máme sami odzkoušené na našich výpravách a jsme s nimi maximálně spokojeni. Tentokrát to jsou hlásiče záběru FLACARP a FLAJZAR, elektické lodní motory TORQEEDO, kaprové pruty SPORTEX a již brzy se na našem e-shopu objeví čluny JOCHYM MARINE.


BOOSTERY A DIPY

carp-brothers-dip-booster-hhm-sweet-hell-nalepky-

Po velké poptávce jsme zamakali a připravili pro Vás jedinečnou sérii dipů a boosterů. Naše kvalitní produkty budou představeny 6.12.2020 v 18:30 na našem YouTube kanálu a zároveň uvedeny do prodeje. Těšíme se a věříme, že budete spokojeni.


Boilies Carp Brothers

Pro rok 2021 Jsme si pro Vás připravili masovou novinku s názvem HHM a sladkou kuličku Sweet Hell.

Již brzy k zakoupení v našem novém e-shopu.

 


kryty lodního šroubu proti namotání vlasců

Přinášíme styl a pohodlí do rybaření... Zamotal se vám vlasec do vrtule? Problém jsme vyřešili za vás! Další z našich novinek se kterou se setkáte na našem webu a e-shopu je výroba nerezových krytů proti zamotání vlasců do vrtule. Kryty vrtule se samozřejmě dají přizpůsobit každému typu motoru, navíc zvyšují ochranu a vysokou odolnost. Zakoupením tohoto nerezového krytu si můžete být jisti, že obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Již brzy k zakoupení v našem novém e-shopu.