Zpět do obchodu

Registrace

Aktuality

NOVINKY NA E-SHOPU LEDEN 2021


NOVIJNKY NA ESHOPU-web

Rozšiřujeme nabídku produktů na e-shopu o skvělé kousky. Snažíme se nabízet top produkty, které máme sami odzkoušené na našich výpravách a jsme s nimi maximálně spokojeni. Tentokrát to jsou hlásiče záběru FLACARP a FLAJZAR, elektické lodní motory TORQEEDO, kaprové pruty SPORTEX a již brzy se na našem e-shopu objeví čluny JOCHYM MARINE.

BOOSTERY A DIPY:


carp-brothers-dip-booster-hhm-sweet-hell-nalepky-

Po velké poptávce jsme zamakali a připravili pro Vás jedinečnou sérii dipů a boosterů. Naše kvalitní produkty budou představeny 6.12.2020 v 18:30 na našem YouTube kanálu a zároveň uvedeny do prodeje. Těšíme se a věříme, že budete spokojeni.


Boilies Carp Brothers:


Pro rok 2021 Jsme si pro Vás připravili masovou novinku s názvem HHM a sladkou kuličku Sweet Hell.

Již brzy k zakoupení v našem novém e-shopu.


kryty lodního šroubu proti namotání vlasců:


Přinášíme styl a pohodlí do rybaření... Zamotal se vám vlasec do vrtule? Problém jsme vyřešili za vás! Další z našich novinek se kterou se setkáte na našem webu a e-shopu je výroba nerezových krytů proti zamotání vlasců do vrtule. Kryty vrtule se samozřejmě dají přizpůsobit každému typu motoru, navíc zvyšují ochranu a vysokou odolnost. Zakoupením tohoto nerezového krytu si můžete být jisti, že obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Již brzy k zakoupení v našem novém e-shopu.